0 800 500 885 0
Ключові характеристики
Модель: Bonjour Turbo Heat 20 CEG BL-Meca/Q1 (1750W)
Серія: Bonjour Turbo Heat
Потужність, Вт: 1750
Площа обігріву, м²: 17.5
Комплектація: конвектор, комплект ніжок, посібник з експлуатації, упаковка
750 1250
1750
2 439 ГРН
Рекомендована ціна

Опис товару

Електроконвектор Bonjour Turbo Heat 20 CEG-BL-Meca/Q1 (1750W) з комплектом підставок – автономний електрообігрівач французької торгової марки Atlantic можна використовувати як в якості основного, так і додаткового джерела тепла.

Тонкий корпус нагрівальної панелі з оптимізованою решіткою забезпечує прискорену циркуляцію повітряного потоку, дозволяючи компактному конвектору швидко прогрівати температуру в приміщенні. Прилад обладнано надійним механічним термостатом високої точності та механічною панеллю управління зі зручним регулятором температури та кнопкою виключення.

Конвектор розрахований на потужність 1750 Вт та передбачає максимальну робочу температуру 28 °С, мінімальна робоча температура в межах 7 °С. Площа нагріву – 17,5 м2 (розрахунок 1кВт на 10 м2). Вага нагрівача – 4,2 кг, висота – 606 мм, ширина – 384 мм, глибина - 98 мм без урахування кронштейна / враховуючи кронштейн - 114 мм.

Економічні та сучасні технології

Швидке прогрівання та розподіл тепла в приміщенні, відбувається за рахунок обладнання конвектора потужним нагрівальним елементом Bonjour Turbo Heat 20 з алюмінієвим дифузором та захисною оболонкою з нержавіючої сталі.

Наявність дифузора збільшує площу теплообміну та швидкість прогріву повітря в приміщенні, а передня панель при цьому не перегрівається. Новий, більш тонкий та компактний, корпус з оптимізованою решіткою спеціально розроблено для прискореної циркуляції повітряного потоку та ефективного обігріву приміщення площею до 17,5 м2. При цьому конвектор працює без зайвого шуму.

Режими управління

Експлуатація електроконвектору Bonjour Turbo Heat 20 CEG-BL-Meca/Q1 (1750W) передбачає механічне управління у двох режимах за допомогою регулятора температури та перемикача. Режим «Комфорт» надає можливість обирати бажану комфортну температуру або прогрів повітря в приміщенні від 7 °С до 28 °С. Для встановлення цього режиму кнопку перемикача переводять в положення «I», регулятор температури повертають у положення MAX та чекають, поки повітря в приміщенні прогріється до відчуття комфорту. Після цього регулятор повертають в протилежному напряму до клацання, далі конвектор автоматично забезпечує нагрів до заданої температури.

Режим «Антизамерзання» дозволяє підтримувати мінімальну температуру близьку до 7 °С. Для активації цього режиму кнопку перемикача залишають в положенні «I», а регулятор температури переводять в положення MIN.

На всіх режимах нагрівальний елемент не включається, якщо температура в приміщенні вище максимально можливого положення терморегулятора.

Безпека та захист

Надійний механічний термостат з точністю регулювання +/-0,8 °С вимикається при перегріванні, збільшуючи термін служби пристрою.

Сильному нагріванню поверхні оболонки перешкоджає ТЕН закритого типу з алюмінієвим дифузором та захисною оболонкою з нержавіючої сталі, тим самим запобігаючи можливості отримання опіку.Датчик падіння, ступінь захисту IP24 (від потрапляння бризок), подвійна ізоляція Класу II, закруглені пластикові кути роблять використання електроконвектора Bonjour комфортним, економічним та безпечним.

Установка, сервіс, гарантії

Конвектор Бонжур Турбо Хіт 20 CEG-BL-Meca/Q1 1750 вт – компактний, стильний, не займаючи багато місця органічно вписується в дизайн приміщення. За допомогою спеціального кронштейну легко монтується на стіну, або, за допомогою ніжок, що входять до комплекту, встановлюється на підлогу.

Дана модель електричного конвектора Bonjour Turbo Heat 20 CEG-BL-Meca/Q1 (1750W) розрахована на тривалий період експлуатації. Виробник дає 2-річну гарантію на роботу цього пристрою.

Комплектація

До комплектаційного набору конвектора Bonjour Turbo Heat 20 CEG-BL-Meca/Q1 (1750W) входять:

  • кабель з вилкою
  • інструкція з експлуатації та упаковка
  • підлогові ніжки

Особливості та переваги Bonjour Turbo Heat 20 CEG-BL-Meca/Q1 (1750W)

  • Розраховано на тривалий термін експлуатації
  • Датчик падіння, відключення у разі перегріву, подвійна ізоляція Класу II та ступінь захисту IP24 забезпечують безпеку при використанні
  • Потужний нагрівальний елемент BONJOUR TURBO HEAT 20 та новий, більш тонкий корпус з оптимізованою решіткою забезпечують швидкий прогрів та прискорену циркуляцію теплового потоку
  • Регулювання та фіксація комфортної температури за допомогою поворотної ручки не тільки заощаджують електроенергію, але й перетворюють використання конвектора Bonjour Turbo Heat 20 CEG-BL-Meca/Q1 (1750W) у простий та зручний процес

Технічні характеристики

Ключові
Модель
Bonjour Turbo Heat 20 CEG BL-Meca/Q1 (1750W)
Серія
Bonjour Turbo Heat
Потужність, Вт
1750
Площа обігріву, м²
17.5
Комплектація
конвектор, комплект ніжок, посібник з експлуатації, упаковка
Купити у партнерів

Відгуки (0)

Допоможіть нам стати кращими
Якщо ви вже користувались технікою Atlantic, розкажіть нам про свій досвід. Це дозволить вдосконалити нашу техніку та сервіс, а також допоможе із вибором іншим людям.
Залишити відгук
Позначте рейтинг товару від 1 до 5
Зворотній зв’язок
або
Телефонуйте на гарячу лінію для швидкого зв’язку
0 800 500 885
Отримати консультацію
Заповніть форму та наш спеціаліст зв’яжеться із вами через деякий час
або
Телефонуйте на гарячу лінію для швидкого зв’язку
0 800 500 885
Порівняння товарів