0 800 500 885 0

Авторські права

atlantic.ua є інтернет-сайтом (далі Сайтом) компанії ТОВ «Атлантик-Гейзер» (далі Atlantic Україна). Перед використанням сайту уважно ознайомтеся з цими умовами.

Цей сайт може бути використано виключно з інформаційною метою. Використовуючи Сайт або завантажуючи Матеріали з нього ви зобов'язуєтесь дотримуватися правил, встановлених у цьому попередженні. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не підтверджуйте свою згоду, не використовуйте сайт і не завантажуйте жодні матеріали з нього.

Цей Сайт, включаючи всі його Матеріали, охороняється авторським правом та захищений міжнародним законом та угодами про авторське право. Використовуючи сайт, ви погоджуєтеся дотримуватись усіх міжнародних законів про авторське право та не допускати несанкціонованого копіювання цих Матеріалів.

Усі виняткові майнові права інтелектуальної власності на об'єкти таких прав, що розміщено на сайті, належать ТОВ «Атлантик-Гейзер» та можуть бути використані лише з дозволу власника та на умовах, викладених нижче.

ТОВ «Атлантик-Гейзер» залишається власником всіх виняткових майнових прав інтелектуальної власності на всі об'єкти права інтелектуальної власності, завантажені третіми особами з цього сайту.

Всі матеріали на даному сайті розміщено тільки для ознайомлення.

* Вказані на сайті ціни є рекомендованими та не є публічною офертою – це ціни, за якими компанія «Атлантик-Гейзер» рекомендує своїм партнерам продавати продукцію кінцевому споживачеві.

Остаточні ціни уточнюйте, будь ласка, у роздрібних точках – у різних магазинах вони можуть відрізнятись від рекомендованих.

Користувачам сайту заборонено:

  • Завантажувати або видруковувати копії будь-яких матеріалів або всіх матеріалів для комерційного використання.
  • Вносити будь-які зміни до Матеріалів, відтворювати чи демонструвати їх публіці, розповсюджувати чи іншим чином використовувати, чи передавати їх у будь-яких публічних або комерційних цілях.
  • Передавати Матеріали третім особам.

У випадку, якщо вам потрібна будь-яка інформація з Сайту, ви можете запросити спеціальний контент для партнерів, написавши нам на пошту info@atlanticgeyser.com.ua.

Винятки із передбачених гарантій

Інформація, що розміщена на цьому Сайті, надана на умовах «як є» без будь-яких додаткових гарантій або зобов'язань; написана та розуміється, включаючи, але не обмежуючись, комерційними цілями власника інформації.

Попри всі вжиті заходи щодо забезпечення правдивості наведеної на Сайті інформації, матеріали на цьому Сайті можуть містити технічні неточності або орфографічні помилки. ТОВ «Атлантик-Гейзер» не гарантує точність чи повноту Матеріалів, чи надійність будь-яких рекомендацій, висновків, тверджень чи іншої інформації, розміщеної на сайті чи розповсюджуваної через сайт.

Ви даєте згоду, що на власний ризик допускаєте достовірність таких висновків, рекомендацій, тверджень чи інформації. Матеріали на Сайті можуть бути змінені або доповнені без попередження.

Посилання на цьому сайті ТОВ «Атлантик-Гейзер», чия адреса atlantic.ua, дозволять вам залишити його і перейти на пов'язані сайти, які не контролюються ТОВ «Атлантик-Гейзер». ТОВ «Атлантик-Гейзер» не несе жодної відповідальності за зміст будь-якого зв'язаного сайту та за будь-які посилання, що містяться на зв'язаному сайті, а також за будь-які зміни та оновлення на таких сайтах.

Зворотній зв’язок
або
Телефонуйте на гарячу лінію для швидкого зв’язку
0 800 500 885
Отримати консультацію
Заповніть форму та наш спеціаліст зв’яжеться із вами через деякий час
або
Телефонуйте на гарячу лінію для швидкого зв’язку
0 800 500 885
Порівняння товарів