0 800 500 885 0

Матеріал виготовлення рушникосушок

Матеріал виготовлення рушникосушок

Сучасні електричні рушникосушки є потужним і енергоефективним електро опалювальним обладнанням для ванної кімнати з тривалим терміном експлуатації. У їх виробництві застосовуються передові технології в області кліматичної техніки та надійні конструктивні матеріали з унікальними техніко-експлуатаційними властивостями.

матеріал виготовлення рушникосушарок

При виборі матеріалу рушникосушки виробники прагнуть дотримати баланс між міцністю, невеликою вагою, довговічністю, корозійною стійкістю, зовнішньою привабливістю і доступною вартістю. Під ці вимоги найкраще підходить сталь. Тому саме сталі різних марок є найбільш популярним матеріалом для виготовлення електро рушникосушок.

Бренд Atlantic – один зі світових лідерів в області розробки та виробництва систем електричного опалення і водогрійного обладнання. Інтенсивна науково-дослідна робота, застосування інноваційних матеріалів і високотехнологічне виробництво дозволяють компанії створювати новаторське електро опалювальне устаткування, яке стало еталоном наслідування в усій галузі. Купити в Україні надійні економічні електричні рушникосушки за мінімальними цінами ви завжди можете в магазинах Розетка, ВенКон і Епіцентр.

З яких матеріалів виготовляють електричні рушникосушки

Для виготовлення електричних рушникосушок сучасні виробники використовують різні метали і їх сплави. У свій час на ринку можна було зустріти рушникосушки з полімерних матеріалів (ПВХ, поліпропілен). Пластик пробували використовувати в основному для водяних обігрівальних приладів, але і в цьому напрямку він не знайшов широкого застосування через слабку теплопровідність і невисоку міцність.

Тому сьогодні для виготовлення електро рушникосушок використовуються такі матеріали:

  • Нержавіюча сталь. Основною перевагою матеріалу є висока корозійна стійкість. Але ця якість не настільки принципова, оскільки електричні нагрівачі герметичні та заповнені пропіленгліколем або іншим сучасним теплоносієм. Їх внутрішня поверхня не контактує з водою чи іншими речовинами, що викликають прискорені корозійні процеси. При цьому нержавіюча сталь має високу вартість. Тому багато виробників прагнуть використовувати тонкостінні труби та профілі, що знижують міцність і довговічність рушникосушок. Вироби з нержавійки зазвичай не піддають нанесенню захисно-декоративного лакофарбового покриття, тому вони мають металеву зовнішню поверхню. Застосування нержавіючої сталі більш актуально для виготовлення водяних рушникосушок, де потрібен тривалий опір корозії.
  • Чорна сталь. Матеріал має доступну вартість, легко піддається механічній обробці й зварюванню. Сталеві рушникосушки відрізняються хорошим рівнем тепловіддачі, високою міцністю. При виготовленні нагрівачів з товстостінних суцільнотягнутих труб їм забезпечується тривалий термін експлуатації. Для надання привабливого зовнішнього вигляду і захисту від корозійного руйнування зовнішня поверхня сталевих рушників покривається порошковою емаллю. Також поверхня може хромуватися і поліруватися для отримання глянцевого металевого відтінку.
  • Кольорові метали та сплави. Мідні та латунні рушникосушки відрізняються відмінними експлуатаційними властивостями та цікавим зовнішнім виглядом, але при цьому мають високу вартість. Тому застосування мідних сплавів виправдано лише для виготовлення дизайнерських рушників вищої цінової категорії. Використання міді та латуні для виробництва електро шок економічно не виправдане.

Важливим конструктивним елементом рушникосушки є його нагрівальний елемент. Найбільш поширений матеріал для виготовлення ТЕНа – нержавіюча сталь. Нагрівачі з нержавійки ефективно перетворюють електроенергію в тепло і передають його теплоносію.

серії рушникосушок атлантик

Який матеріал найкраще підходить для виготовлення рушникосушок

Провідні світові бренди електричних рушникосушок використовують у виробництві міцні високовуглецеві стали з зовнішнім захисно-декоративним покриттям. Такий підхід дозволяє створити міцну жорстку конструкцію з високим рівнем корозійної стійкості при доступній вартості.

Нанесення покриття дає можливість отримати рушникосушку в будь-якому колірному оформленні. Високий коефіцієнт теплопровідності сталі сприяє ефективній передачі тепла від внутрішнього теплоносія повітрю приміщення ванної кімнати. Гладка поверхня має естетичний вигляд, не боїться вологи та легко піддається прибиранню.

Електричні рушникосушки серії Atlantic 2012 та Atlantic Adelis виробляються з високоміцних сталей. Моделі Atlantic 2012 Narrow White і Straight White, а також Atlantic Adelis White мають матове покриття з порошкової емалі білого кольору. Моделі Atlantic 2012 Anthracite та Atlantic Adelis Anthracite виконані в популярному відтінку антрацит, який відмінно підійде для оформлення ванної кімнати, як у світлих, так і в темних тонах. Завдяки якісному матеріалу корпусу електронагрівачі відрізняються тривалим терміном експлуатації, міцністю і надійністю конструкції.

У виробництві електричних рушникосушок Atlantic застосовуються тільки високоякісні марки сталей з відмінними теплотехнічними характеристиками. Конструктори та технологи компанії ретельно підбирають склади сталевих сплавів для досягнення високої міцності, довговічності та ефективності обігрівального обладнання. Недорого купити в Дніпрі, Одесі та Харкові надійні електро рушникосушки з доставлення можна у партнерів компанії: Епіцентр, ВенКон, або Розетці.

Зворотній зв’язок
або
Телефонуйте на гарячу лінію для швидкого зв’язку
0 800 500 885
Отримати консультацію
Заповніть форму та наш спеціаліст зв’яжеться із вами через деякий час
або
Телефонуйте на гарячу лінію для швидкого зв’язку
0 800 500 885
Порівняння товарів