0 800 500 885 0

Конвектори Atlantic — крок у майбутнє

Конвектори Atlantic — крок у майбутнє

Крокуємо у майбутнє з конвекторами Атлантик - огляд модельного ряду

Сучасні системи автономного опалення дозволяють не тільки створювати та легко підтримувати комфортні умови у вашій оселі, але й значно мінімізувати витрати щодо оплати комунальних послуг.

Доступна ціна, простота монтажу та експлуатації, оптимальна енергоефективність та можливість автоматичного управління, на сьогодні, зробили найбільш популярним побутовим опалювальним пристроєм електричний конвектор.

На ринку опалювальних систем України високу довіру з боку звичайних користувачів, проєктувальників та монтажників заслужили електричні конвектори Атлантик.

модельний ряд конвекторів атлантик

Їх можна використовувати в якості, як допоміжного, так і основного, джерела тепла у квартирі, приватному будинку, котеджі, майстерні, офісі, в громадських, адміністративних та комерційних приміщеннях.

Висока ефективність електричних конвекторів забезпечується ергономічною конструкцією корпусу, ефективними нагрівальними елементами, системою автоматичного регулювання та можливістю дистанційного керування.

Якщо бажаєте купити конвектор електричний з Wi-Fi управлінням за цінами від виробника, ви можете це зробити у наших партнерів в магазинах Епіцентр, Розетка, Комфі, Алло та інших (Київ, Харків, Одеса, Дніпро).

Особливості модельного ряду електроконвекторів

Широкий модельний ряд електричних конвекторів бренду Атлантик становить покупців перед цікавим вибором: який конвектор купити? Якщо ви замислюєтеся, який конвектор вибрати, то варто більш детально розглянути лінійку сучасних енергоефективних моделей електричних конвекторів Атлантик:

 • Bonjour CEG BL-Meca/M представлені недорогими моделями конвекторів потужністю від 500 до 2500 Вт. Оснащені механічною системою управління. Розроблені спеціально для українського ринку, маючи найкраще в бюджетному сегменті, співвідношення ціни та якості.
 • Atlantic F17 Essential CMG BL-Meca/M – прості в експлуатації та доступні за ціною обігрівачі потужністю 1000, 1500 і 2000 Вт. Мають механічний термостат та систему управління.
 • Altis Eco Boost 2 CHG-BD1 – конвектори з електронним управлінням та можливістю програмування. В порівнянні з механічними моделями споживають на 35% менше електроенергії. Оснащений вбудованим датчиком присутності людини.

особливості конвекторів атлантик

 • Altis Eco Boost 3 Wi-Fi CHG-BD1 схожі до попередньої серії, та ще мають вбудований Wi-Fi модуль. Керування конвектором можна здійснювати через смартфон або планшет за допомогою спеціального додатка Cozytouch. Користувач зможе з будь-якої точки світу вмикати та вимикати пристрій, регулювати температуру, стежити за енергоспоживанням.
 • Atlantic F129 CMG-BD1 – конвектори з електронною системою управління. Інноваційна технологія HD забезпечує високоефективну тепловіддачу. Серія представлена моделями в діапазоні потужності 500-2000 Вт.
 • Atlantic F119 CMG TLC/M2 – електроконвектори потужністю 500 - 2500 Вт. Прилади оснащені механічною панеллю управління та електронним термостатом.
 • Atlantic F19 CEG BL-Meca/M2 мають тепловіддачу від 500 до 2500 Вт, тому їх можна використовувати в якості основного та додаткового джерела опалення в приміщеннях різної площі. Температура регулюється механічним термостатом підвищеної точності.
 • Atlantic F125 CMG-PACK0/M — це побутовий електронагрівач потужністю від 1000 до 2500 Вт. Розроблений з використанням останньої сучасної технології HD та оснащений цифровим дисплеєм. Може використовуватись як основна або додаткова система опалення.

серії конвекторів atlantic

Конвектор Atlantic з wi-fi керуванням

Прилади невеликої потужності з механічним терморегулятором підійдуть як для обігріву приміщень в міжсезоння, коли основна система опалення ще не запущена, так і для додаткового прогріву, коли основне джерело тепла, не справляючись з піковими навантаженнями, не може забезпечити комфортні умови. Ці пристрої відрізняються невеликою ціною та простотою використання.

Якщо електроконвектори планується використовувати в якості основної автономної системи опалення, то варто звернути увагу на прилади з електронним термостатом та функцією програмування. Додаткове обладнання Wi-Fi модулем, дає можливість як керувати пристроєм дистанційно, так і контролювати споживання електроенергії через додаток Cozytouch.

Електричні конвектори з Wi-Fi управлінням мають ряд важливих експлуатаційних переваг:

 • Забезпечують можливість дистанційного керування, дозволяючи одночасно досягати максимального рівня комфорту та оптимально знижувати енерговитрати. Економія електроенергії, в порівнянні з механічними моделями конвекторів, досягає 35%.
 • Можна стежити за роботою обігрівального приладу, встановлювати температуру, продивлятися графік енергоспоживання, управляти поточним режимом; можна керувати кількома опалювальними приладами одночасно, детально програмуючи з будь-якого місця.
 • Налаштовувати дистанційне управління можна через зручний мобільний додаток з надійним захистом персональних даних користувача.

Хоча, в порівнянні зі звичайними моделями, електричні конвектори з Wi-Fi управлінням мають більш високу вартість. Однак різниця в ціні буде настільки незначною, що окупиться в перший місяць експлуатації. При дистанційному керуванні ви зможете вмикати та вимикати пристрій, змінювати температуру прогріву, перебуваючи поза межами дома, завдяки чому споживання електроенергії зменшиться.

конвектор atlantic в інтерьєрі

Традиційна європейська якість в поєднанні з інноваційним підходом робить опалювальні прилади Атлантик оптимальним рішенням для створення комфортного мікроклімату за розумні гроші. Проєктувальники та користувачі відзначають високу надійність електричних конвекторів, тривалий термін служби, відмінні технічні характеристики, зручність монтажу та експлуатації.

Розумні обігрівачі з дистанційним керуванням дозволять керувати комфортом у вашому будинку з будь-якої точки світу та заощаджувати на опаленні.

Якщо ви шукаєте високоефективний економічний інноваційний конвектор електричний, купити в Харкові, Києві, Одесі, Львові та Дніпрі його можна в магазинах-партнерах атлантичної компанії Атлантик: Епіцентр, Розетка, мережах продажу побутової техніки.

Зворотній зв’язок
або
Телефонуйте на гарячу лінію для швидкого зв’язку
0 800 500 885
Отримати консультацію
Заповніть форму та наш спеціаліст зв’яжеться із вами через деякий час
або
Телефонуйте на гарячу лінію для швидкого зв’язку
0 800 500 885
Порівняння товарів