0 800 500 885 0

Конвектор електричний: якій моделі віддати перевагу?

Конвектор електричний: якій моделі віддати перевагу?

Електричний конвектор являє собою компактний стаціонарний пристрій панельного типу, що перетворює електроенергію в тепло. Застосовується в автономних системах опалення приміщень в якості основного, або додаткового, джерела тепла.

Електроконвектор кріпиться на стіну або встановлюється на підлогу і підключається до стандартної розетки. Його підключення не потребує особливих навичок та під’єднання до інженерних комунікацій.

Якщо ви вже замислюєтеся над тим, яким чином обрати електроконвектор, то перше, з чим потрібно визначитися — вибір надійного виробника. Електроопалювальні прилади французького бренду Атлантик користуються як попитом, серед покупців, так і визнанням з боку експертів.

якій моделі конвектора віддати перевагу

Конвектор електричний Атлантик відрізняє висока ефективність щодо обігріву приміщень у поєднанні з економним використанням електроенергії, компактними габаритами, стильним дизайном, простотою монтажу, комфортним управлінням, надійністю і, головне, тривалим терміном служби.

При цьому вони є доступними за вартістю і мають широкий модельний ряд конвекторів в Харкові, Дніпрі, Одесі та Києві (Епіцентр), що дозволяє обрати відповідний опалювальний прилад і в межах виділеного бюджету, і для будь-якого приміщення. Також можна зробити онлайн замовлення в інтернет-магазині Розетка з доставленням всією Україною.

Конструкція та різновиди електроконвекторівелектричний чи керимічний конвектор

На сучасному ринку опалення можна побачити величезний асортимент електричних конвекторів різних типів. І природно, що у користувачів виникає питання: конвектор електричний — який краще встановити у квартирі, приватному будинку, офісі або торговому просторі? Щоб визначитися, який конвектор обрати, варто вивчити принцип дії, особливості конструкції та технічні характеристики моделей різних типів.

Конвектор електричний: якій моделі найкраще віддати перевагу?

Глибина електричного конвектора близько 100 мм. В металевому прямокутному корпусі розташовано закритий нагрівальний елемент. Коли конвектор працює, холодне повітря потрапляє в корпус через отвори в нижній його частині. При нагріванні повітря стає легшим і підійматися, виходячи через отвори у верхній частині передньої панелі.

Таким чином, в приміщенні відбувається безперервна циркуляція повітря, що забезпечує ефективне прогрівання повітряних мас. Окрім конвективного теплообміну, частину тепла віддає нагрітий корпус конвектора.

конструкція конветора атлантик

Електричні конвектори класифікують за таким ознаками:

  • Настінний або напільний. Моделі різняться в залежності від способу монтажу. Найбільш зручним варіантом вважаються універсальні обігрівачі, що мають як кріплення для підвішування на вертикальних конструкціях, так і знімні ніжки для встановлення на підлогу.
  • З природним або примусовим обігом. Існують моделі із вбудованими вентиляторами, хоча задля ефективного обігріву достатньо і природної конвекції.
  • Конвектор електричний керамічний або циркуляційний. Розрізняють за способом нагріву. Керамічні моделі додатково обігрівають приміщення за допомогою інфрачервоного випромінювання, що робить їх більш ефективними для обігріву локальних ділянок в об’ємі великих приміщень.
  • З механічним або автоматичним електронним регулюванням. Моделі з електронним типом регулювання мають можливість програмування режимів роботи та більш точно підтримують температуру. Хоча вони й коштують дорожче, однак дозволяють забезпечити більш комфортний мікроклімат та знизити споживання електроенергії на 10-15%.
  • Рівень захисту від вологи. Для встановлення в приміщеннях з підвищеною вологістю (санвузли та душові) існують моделі з більшим рівнем захисту від вологи.

Різновиди нагрівальних елементів в конструкції конвекторів

Електричні конвектори можуть бути оснащені різними за типом нагрівальними елементами:

  • Голчастий або ститч-нагрівальний елемент являє собою діелектричну основу із закріпленою на ній, у вигляді зиґзаґа, сталевої струмопровідної нитки. Технологія, що була розроблена більше ніж 50 років тому, досі використовується завдяки низькій вартості. Під час роботи ститч - елемент нагрівається до температури 200-300 °С та швидко, протягом 5-10 секунд, входить в режим. При цьому висока температура розпеченої нитки є джерелом підвищеної пожежної небезпеки. Нагрівальні елементи практично не захищені від потрапляння вологи, тому їх, відповідно, не рекомендується встановлювати у ванних кімнатах. Також голчасті обігрівачі відрізняються низькою надійністю та коротким терміном експлуатації. А невелика площа тепловіддачі пояснює низьку ефективність обігрівача.
  • Трубчастий електронагрівач (TЕН) представлений кварцовою трубкою, що наповнена теплопровідним електроізолятором. Всередину поміщається ніхромова нитка, що передає необхідну корисну потужність. Для підвищення ефективності тепловіддачі навколишньому повітрю зверху трубки монтується алюмінієва сорочка у вигляді оребрення. Форма цих ребер може бути різною. Це лише незначною мірою позначається на якості теплообміну. У порівнянні з голчастим, трубчастий електронагрівач є більш ефективним. З недоліків слід відзначити тривалий час прогріву, зниження ККД за рахунок составної конструкції, а також наявність скрипів та поклацування, що виникають через різницю в ступені розширення сталевої трубки та алюмінієвої сорочки. Крім того, сталевий ТЕН з алюмінієвими оребренням теж не бажано встановлювати в вологих приміщеннях.
  • Суцільнолитий металевий нагрівальний елемент - це найбільш сучасна конструкція нагрівальних елементів. Зазвичай його виготовляють з монолітного алюмінієвого сплаву. Може мати X-, V- або П-подібну форму. Завдячуючи своїй конструкції суцільнолитий ТЕН не клацає і не хрускотить при нагріванні та охолодженні. Він не пересушує повітря та не знижує концентрацію кисню. Нагрівальний елемент має велику площу тепловіддачі, та відповідно не нагрівається до надмірних температур. При цьому він є ефективним та економічним.
  • На ринку, також, можна знайти конвектори з керамічними, галогенними, кварцовими, вуглецевими, ніхромовими нитковидними нагрівальними елементами. Однак вони не отримали широкого розповсюдження через наявність експлуатаційних недоліків, високої вартості або технологічних недоліків.

типи нагрівальних елементів

Нагрівальний елемент в електричному конвекторі: який є кращим?

Якщо ви не знаєте: який конвектор вибрати, то перш за все, перед вибором потужності, розміру, типу управління електровектором та вибору конструкції, потрібно визначитися з видом нагрівального елемента обігрівача та вибрати надійного виробника, який використовує сучасні енергоефективні та безпечні нагрівальні елементи при облаштуванні приладів.

Голчасті обігрівачі – доволі застаріла технологія, і її використання поступово відходить на другий план. Деякі виробники ще продовжують її використовувати через низьку собівартість та простоту виготовлення обігрівачів.

Біметалеві ТЕНи під час роботи видають сторонні шуми, а різниця коефіцієнтів теплового розширення призводить до скорочення термінів експлуатації та прискореного виходу з ладу.

Суцільнолиті металеві нагрівальні елементи, на думку фахівців, вважаються найкращим вибором. Вони є не дорогими у виробництві, але при цьому є високоефективними, довговічними, безшумними та безпечними. Монолітні ТЕНи виготовляються з металевих сплавів та для збільшення корисної площі тепловіддачі мають просторову форму.

У виробництві електроконвекторів компанія Atlantic базується на передових наукових досягненнях та власному переконливому досвіді в галузі інженерії, проектування та дизайну. HD технологія, що використовується у всіх моделях конвекторів Атлантик, значно збільшує тепловіддачу. Внаслідок продуманої геометричної форми передньої панелі відбувається миттєвий рівномірний нагрів поверхні корпусу та ефективний конвективний теплообмін, що дозволяє якісно та безперервно прогрівати весь об’єм повітря в приміщенні. Монолітний алюміній закритий П-подібний нагрівальний елемент не пересушує повітря та не спалює кисень. Поверхня конвектора нагрівається в межах 45 °С, саме тому прилад не представляє небезпеки для маленьких дітей.

Якщо ви шукаєте енергоефективний та безпечний конвектор електричний, купити в Харкові, Києві, Дніпрі та Одесі ви можете в магазинах-партнерах компанії Атлантик Епіцентр або Розетка.

Переваги та недоліки електричних конвекторів

Електричні конвектори доволі широко використовуються завдяки унікальному поєднанню ряду важливих експлуатаційних переваг:

  • Ефективний обігрів приміщень великої площі. Модельний ряд електроконвекторів представлений пристроями потужністю від 500 до 2500 Вт, що дозволяє якісно прогрівати приміщення площею від 5 до 25 м2 навіть в найсуворіші морози.
  • Висока швидкість прогріву значних об’ємів повітря в наслідок ефективного конвективного теплообміну.
  • Низькі експлуатаційні витрати. Конвекторні обігрівачі мають ККД більше ніж 90% – майже вся спожита електроенергія перетворюється в тепло. А при гнучкому управлінні режимами роботи можна підтримувати комфортну температуру при мінімальних витратах.
  • Простота монтажу і можливість об'єднання кількох пристроїв в єдину систему опалення. Монтаж та експлуатація електричного конвектора не вимагає розробки проекту та дозволів на підключення. Просто потрібно повісити його на стіну, або встановити на підлогу, та увімкнути до розетки.
  • Комфортна система управління. Дозволяє легко підтримувати задані параметри.

електроний дисплей конвектора атлантик

  • Компактні розміри, невелика вага та стильний дизайн. Все це дозволить зберегти стиль оформлення інтер'єру та встановлювати пристрої в обмеженому просторі.
  • Екологічність. Конвектори працюють безшумно, не пересушують повітря та не спалюють кисень в приміщенні.
  • Безпека при використанні. Закритий нагрівальний елемент виключає ураження електричним струмом, та температура на поверхні корпусу становить 40 - 45 °C.
  • Високий ступінь пожежної безпеки. Електроконвектори оснащені захистом від перегріву і повністю безпечні при дотриманні правил експлуатації.
  • Доступна вартість. Купівля та монтаж електричних конвекторів обійдеться набагато дешевше, ніж придбання та встановлення котла, насосу, радіаторів, трубопроводів.
  • Тривалий термін експлуатації та гарантійне обслуговування. Для більшості моделей Aтлантик надає офіційну гарантію на 5 років.

До недоліків електроконвекторів можна віднести залежність від джерела живлення. Регулярні циклічні або тривалі відключення електроенергії в регіонах з нестабільним централізованим електропостачанням, при використанні електричних конвекторів в якості основного джерела тепла, можуть не дозволити ефективно обігрівати будинки. Хоча і цю проблему можна вирішити використовуючи резервні джерела живлення.

Компанія Aтлантик є визнаним лідером на ринку електроопалювального обладнання України. Величезний досвід в галузі теплотехніки та використання власних інноваційно-технологічних розробок дозволяють пропонувати покупцям опалювальні прилади з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Якщо ви шукаєте довговічний, надійний, енергоефективний конвектор електричний купити в Харкові, його можна в магазинах-партнерах компанії Епіцентр (також в містах Дніпро, Одеса) та Розетка (онлайн замовлення з доставленням всією Україною).

Електроконвектор Атлантик принесе до вашого будинку затишок, тепло, стане природним доповненням до інтер'єру та дозволить заощадити ваші гроші на опаленні.

Зворотній зв’язок
або
Телефонуйте на гарячу лінію для швидкого зв’язку
0 800 500 885
Отримати консультацію
Заповніть форму та наш спеціаліст зв’яжеться із вами через деякий час
або
Телефонуйте на гарячу лінію для швидкого зв’язку
0 800 500 885
Порівняння товарів